Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy

Jesteśmy rozwiązaniem dla problemów Twojej firmy

Dla brokerów


Niezbędne informacje dla brokerów:

Poszukujemy brokerów w celu pozyskania jak najszerszego grona klientów. Nasze produkty są skierowane do wszysykich dziedzin przemysłu takich jak produkcja/handel/usługi. Interesują nas głównie firmy z segmentu mikro i małych przedsiębiorców.

Brokerem może zostać każda osoba, nawet jeżeli nie prowadzi działalności gospodarczej. Warunkiem wspólpracy jest podpisanie umowy brokerskiej z Axo Faktoring. Do współpracy zapraszamy w szczególności: biura rachunkowe, kancelarie prawnicze, pośredników ubezpieczeniowych, pośredników kredytowych oraz leasingowych,  pośredników faktoringowych, jak również samych naszych klientów.

Za każdego wskazanego klienta, który rozpocznie z nami wspólpracę otrzymujesz prowizję w wysokosci nawet do 10% naszego wynagrodzenia przez cały okres współpracy z nim. Warunkiem otrzymania wynagrodzenia jest zapłata odbiorcy wobec Axo Faktoring. W przypadku naszych klientów z którymi już współpracujemy, a którzy polecą nam dalszych klientów, może okazać się że koszt naszej usługi  faktoringowej pokryje im umowa brokerska. Czyli nic nie zapłacą za faktoring.

Prowizja brokerska jest wypłacana brokerowi tak długo jak długo z nami współpracuje polecony klient. Broker widzi cały ciąg zdarzeń przekazywanych faktur i prowizji przekazywanych Axo Faktoring w swoim panelu po zalogowaniu się na stronie axofaktoring.pl 

Jeżeli chcesz zostać naszym brokerem, wypełnij poniższy formularz, a my odeślemy Ci login i tymczasowe hasło do panelu brokera oraz umowę do podpisania.

O nas

Jesteśmy firmą faktoringowo-windykacyjną założoną, żeby pomagać przedsiębiorcom. Naszą ofertę kierujemy w szczególności do mikro oraz małych firm, które z różnych powodów potrzebują natychmiastowego finansowania w postaci faktoringu, pożyczki, inwestycji, windykacji swoich należności lub restrukturyzacji połączonej z finansowaniem...

Dowiedz się więcej

Dla kogo jesteśmy?

Ta propozycja jest dla Ciebie, jeśli:

  • Twoja firma ma problemy z dłużnikami którzy nie chcą płacić.
  • Twój biznes szybko się rozwija i potrzebujesz więcej pieniędzy.
  • Masz problemy finansowe przez dłużników i stoisz u progu bankructwa.
  • Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się!
Dowiedz się więcej